Технічна підтримка (цілодобово)

Абонентський відділ: (Пн.-Сб.)

Телебачення KievNet IPTV

tv-banner

 

Цифрове телебачення (IPTV) - це прекрасна альтернатива кабельному телебаченню. Завдяки мобільністі та інтерактивності перегляду телеканалів кожен користувач отримує можливість дивитися онлайн улюблені популярні  українські та світові телеканали у Full HD-якості на будь-якому зручному для нього пристрої: телевізорі, комп'ютері, мобільному пристрої з платформою Android.

ТV доступно для перегляду на будь-якому пристрої.

З цифровим телебаченням Ви назавжди забудете про суперечки щодо вибору телеканалів, оскільки усі члени вашої родини зможуть переглядати улюблені передачі одночасно на різних пристроях та екранах. Це дуже зручно.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРАВОВЛАСНИКІВ ТА ТЕЛЕКАНАЛІВ:

ТОВ "КИЇВНЕТ" має ліцензію провайдера програмної послуги від Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення (серія НР № 00695 від 12.04.2018 р.). Термін дії ліцензії до 12.04.2028 року. Ознайомитись.

З усіма телеканалами, що пропонуються нашим користувачам, підписані відповідні договори. Якщо Вашого телеканалу не має в цьому списку, то ми завжді готові до співпраці. Чекаємо Ваші пропозиції по тел. 498-11-70 або info@kievnet.ua Використовуються технології IPTV та ОТТ.

Загальна інформація:

ТОВ "КИЇВНЕТ" ЄДРПОУ 37499257, юридична адреса 03179, м. Київ, прос-т Академіка Паладіна 7/60, офіс 1, під'їзд 5.

Структура власності компанії.

Відділ продажу

Заявка на підключення

Телеграм бот

Зворотний дзвінок

phone.svg next.svg