Технічна підтримка (цілодобово)

Абонентський відділ: (Пн.-Сб.)

Про компанію

komanda-uk

Якщо, Ви зайшли на цю сторінку, то Вам дійсно цікаво, хто ж ми такі. Дякуємо )

Kievnet - це група компаній: ТОВ "Київнет" (послуги для фізичних осіб) та "Київські оптичні мережі" (послуги для бізнес-сегменту), які займають впевнені позиції на українському ринку інформаційних технологій доступу до мережі Інтернет з 1995 року.

Наші послуги орієнтовані на будь-якого споживача: однаково сумлінно ставимося як до великих корпоративних клієнтів, так і до користувачів з бюджетним домашнім підключенням. Суть нашої роботи - якість обслуговування, надійність сервісу та доступна, адекватна вартість - кожен замовник для себе зможе знайти те, що шукає.

Kievnet постійно розвиває свою опорну магістральну мережу. На кінець 2-го кварталу 2021 року загальна протяжність волоконно-оптичної магістралі по м. Києву та Київській області складає більше ніж 600 км.

Для зручності та надійності в бізнес-сегменті наші основні технічні майданчики розташовані в багатьох дата-центрах, де присутні усі великі провайдери та оператори. Серед найбільш популярних:

вул. Леонтовича 9

ДЦ Vega, ДЦ ITS

вул. Сім'ї Прахових 50

ДЦNewTelco

вул. Солом'янська 3

ДЦUnited

вул. Північно-Сирецька 1-3

ДЦDeNovo

вул. Дорогожицька 10

КРРТ, телецентр

вул. Куренівська 21А

ДЦ BeMobile

Ми впроваджуємо інноваційні технології та не економимо на сучасному мережевому обладнанні.Все це для того, щоб наші послуги були доступні 24/7/360 та наші користувачі телефонували нам лише для того, щоб привітати з будь-якими святами.

Ємність наших каналів завжди знаходиться в "розвантаженому" стані для того, щобви не відчували затримок та перебоїв з доступом. Для цього ми постійно та планомірно робимо послідовний "апгрейд" потужності своїх зовнішніх каналів.

Доступ до світових сегментів через

  • апстрім-провайдерів «Retn», «Cogent», «Fiord»
  • європейські вузли обміну інтернет-трафіком «DATA-IX», «UBNIX», «CLOUD-IX»
  • паритетні канали з європейськими магістральними провайдерами

Всі включення відбуваються портами 10 Гбіт/с

Доступ до українських сегментів через

  • українську мережу обміну трафіком «UA-IX»
  • вузли обміну трафіком «DTEL-IX», «Giganet-IX»
  • паритетні канали з масштабними провайдерами та операторами України

Всі включення відбуваються портами 10 Гбіт/с

ТОВ " Київські оптичні мережі " має:

- офіційний статус українського LIR (Local Internet Registry) від організації європейських провайдерів;

- Аттестат відповідності № 17781 від 17.10.2018 р. систем захисту ЗВІД та Експертний висновок на власний захищений вузол Інтернет доступу, які зареєстровані Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України. Ці документи є обов'язковими при підключенні інформаційно-телекомунікаційних систем для установ та організацій державної, комунальної форм власності до мережі Інтернет.

- ряд державних Ліцензій на різні напрямки своєї діяльності:

Ліцензія на господарську діяльність з будівництва об’єктів, які за складністю архітектурно-будівельного рішення та інженерного обладнання належать до IV і V категорії складності (серія АЕ № 525125, № 45-Л від 25.11.2014р.) з Додатком до ліцензії з переліком видів робіт.
Ліцензія серії АЕ № 521950 від 03.03.2015 р. про надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж по м. Києву.
Територіальне управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві (Дозвіл № 185.15.32 від 31.01.2015 р. на роботи в колодязях, траншеях, котлованах, земляні та газонебезпечні роботи).
Нам є чим пишатися:
  • нашими абонентами, які користуються нашими послугами вже багато років поспіль - це дуже цінно;
  • партнерами, які завжди поруч, навіть у важкі часи;
  • співробітниками, які за багато років напрацювали кейси швидкого реагування на потреби абонентів та вирішення їх проблем;
  • соціальними проектами для учбових та дошкільних закладів, проектами із забезпечення інтернет-послугами поліклінік м. Києва та Київської області, проектами, які допомагають людям на роботі та в дозвіллі.

А ще ми дуже вдячні адекватним критикам, чесно. Саме ці люди нас завжди спонукають бути згуртованими та розвиватися далі, працювати над помилками, робити наш сервіс кращим та реагувати на потреби абонентів швидше.

Заявка на підключення

Телеграм бот

Зворотний дзвінок

phone.svg next.svg